Portál občana a Mobilní rozhlas

Typ: Informace na titulní straně
Vážení občané,
píše se začátek roku 2020 a na prahu nového desetiletí Vám město Přeštice přináší dvě zásadní novinky, které mají občanům umožnit komunikaci s úřadem elektronicky, moderně a v co největší míře digitálně.

Portál občana

Každoroční lednové a únorové návštěvy úřadu spojené se zaplacením místního poplatku za komunální odpad nebo za psa, teď mohou být minulostí. Po registraci do Portálu občana můžete, nejen tyto poplatky zaplatit bez front a čekání prostřednictvím platební brány. Portál občana dále obsahuje postupně se rozšiřující nabídku online formulářů pro úplné elektronické podání, zároveň i klasické offline formuláře, které můžete vyplnit z pohodlí domova a doručit na podatelnu. Je to neustále rozšiřující se portfolio služeb moderního úřadu a navazuje na již spuštěný Portál občana ministerstva vnitra.

Internetový odkaz: Portál občana

Mobilní Rozhlas

Tato novinka Vám přehledně na jednom místě, prostřednictvím mobilní aplikace nabídne kompletní oboustranně využitelný komunikační kanál na trase občan – úřad. Mobilní rozhlas v sobě integruje všechny druhy zpráv, které Vám teď neuniknou a budete mít přehled o kulturním dění ve městě. Zároveň se může každý, komu není lhostejné prostředí, ve kterém žije, podílet a posílat pomocí aplikace různé podněty.

Internetový odkaz: Mobilní Rozhlas

Vytvořeno: 22. 1. 2020